loading spinner

Finish čistič do UR 250ml Lemon

3,43 €
S DPH
HY779137
Prostriedok na vyčistenie umývačky riadu od mastnoty a vodného kameňa.Objem: 250 mlDodržiavanie predpisovNebezpečenstvoSpôsobuje vážne poškodenie očí....
Množstvo
Skladom

Prostriedok na vyčistenie umývačky riadu od mastnoty a vodného kameňa.
Objem: 250 ml

Dodržiavanie predpisov
NebezpečenstvoSpôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Nebezpečné zložky: isotridekanol, etoxylovaný. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare/ochranu tváre. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Zloženie produktu
5 % alebo viac, ale menej ako 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, Ďalej obsahuje parfum

Návod na použitie
Príprava a použitieNávod na použitie: 1 Odstráňte nálepku. Uzáver neodstraňujte.2 Umiestnite hornou stranou nadol do spodného koša.3 Použite s prázdnou umývačkou riadu. Spustite program s teplotou minimálne 65 °C.Vhodné pre všetky umývačky riadu. Nepridávajte čistiaci prostriedok.

Dátum minimálnej trvanlivosti spotreby
Spotrebujte najlepšie do 24 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale.

FINISH
HY779137

Tabuľka dát

Množstvo v balení
1 KS
Značka
Finish
objem
250 ml
prevedenie
čistič umývačky