loading spinner

Pledge Wood 5 in 1 Spring Time 250ml sprej na drevené povrchy

3,32 €
S DPH
HY940460
Čistiace spreje s antistatickými zložkami, ktoré zabraňujú usádzaniu prachu. Dokonale čistia a odstraňujú prach, šmuhy a odtlačky z bežných druhov pov...
Množstvo
Skladom

Čistiace spreje s antistatickými zložkami, ktoré zabraňujú usádzaniu prachu. Dokonale čistia a odstraňujú prach, šmuhy a odtlačky z bežných druhov povrchov, ako je sklo a drevo. Chráni drevo a zvyšuje jeho prirodzený lesk. Odstraňuje odtlačky, škvrny, prach a až 90% alergénov v prachu* (*vrátane zvieracích). Objem 250 ml.

Zloženie: <5% neiónové povrchovo aktívne látky, 5-15% alifatické uhľovodíky, Parfumy, Benzyl salicylate, Hexyl cinnamal, Citronellol, Butylphenyl methylpropional, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

Pozor:Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Nevdychujte aerosóly. Používajte iba v dobre vetranom priestore. Zabráňte dlhotrvajúcemu kontaktu.

Návod na použitie
Návod na použitie: Pred použitím potraste. Držte nádobu vo zvislej polohe a nastriekajte zo vzdialenosti 20 cm na čistený povrch. Vyleštite mäkkou suchou a čistou handričkou. Pre čistenie malých častí nastriekajte prípravok na handričku a povrch vyleštite. Nepoužívajte na podlahy, vnútorný povrch vane, drevo bez povrchovej úpravy. Doporučujeme otestovať účinok prípravku na malom, skrytom mieste.

PLEDGE
HY940460

Tabuľka dát

Množstvo v balení
1 KS
Značka
Pledge
použitie
čistenie bežných povrchov
prevedenie
sprej s antistatickým účinkom
vôňa
jari