loading spinner

Čaj Klember bylinný Urologický 30g

1,51 €
S DPH
PT605134
Tradičný bylinný čaj porciovaný v nálevových vreckách. List brezy priaznivo ovplyvňuje detoxikačné procesy v organizme a medvedica lekárskapriaznivo p...
Množstvo
Skladom

Tradičný bylinný čaj porciovaný v nálevových vreckách. List brezy priaznivo ovplyvňuje detoxikačné procesy v organizme a medvedica lekárskapriaznivo prispieva k normálnej funkcii močového mechúra. V balení 20 vreciek.

Alergény
Neudáva sa.

Meno alebo obchodné meno a adresa distribútora
KLEMBER a SPOL, s.r.o., Jesenského 1204/2, 929 01 Dunajská Streda, tel./fax: +421/31552 58 84, Slovenská republika, www.klember.sk

Krajina pôvodu
Vyrobené na Slovensku.

Návod na použitie
Čajové vrecúško nechajte lúhovať v prikrytej nádobe 5 minút v 0,25 l horúcej vody (90⁰C). Čaj sa nesmie variť. Pije sa teplý, nesladený 3 - 5 x denne. Odvar zo zmesi i s jeho pozitívnymi účinkami nenahrádzajú pestrú stravu, ani dodržiavanie zásad racionálnej životosprávy. Na prípravu kvalitného nápoja používajte vždy nové vrecúško čaju. Nepoužívať pri nedostatočnej činnosti obličiek a srdca, sprevádzanej opuchmi. Nepodávajte deťom do 3 rokov.

Názov potraviny
Bylinný čaj Urologický.

Netto množstvo
Hmotnosť: 30 g, vrecúšok 20 x 1,5 g.

Osobité podmienky skladovania a/alebo použitia
Skladujte v suchu.

Dátum minimálnej trvanlivosti spotreby
Minimálna trvanlivosť 3 mesiace.

Výživové údaje/jednotka
Neudáva sa.

Množstvo zložiek
List brezy (30 %), List medvedice (30 %), Vňať mäty piepornej, Koreň ihlice tŕnitej, Vňať žihľavy dvojdomej, Vňať prietržníka (Folium betulae, Folium uvaeursi, Herba mentha piperitae, Radix ononidis, Herba urticae, Herba herniariae).

KLEMBER
PT605134

Tabuľka dát

Množstvo v balení
1 KS
Značka
Klember
druh
čaj bylinný
príchuť
mix